Спільна робота заради успішного розвитку громад

Деталі

Одним із чинників, що породжують неспроможність ефективного розвитку територіальних громад є низький рівень правової обізнаності громадян, особливо жителів сільської місцевості з життєво необхідними юридичними законами, а також правами та механізмами їх захисту.

13 та 14 червня 2018 року фахівець Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Жалобна спільно з помічником народного депутата України Владислава Голуба Оксаною Гіщіною провели виїзні прийоми громадян на базі Піщанської, Домантівської, Вільхівської та Коробівської сільських рад Золотоніського району.

Детальніше...

Правова допомога учасникам АТО - один із пріоритетних напрямків роботи центрів правової допомоги

Деталі

12 червня 2018 року начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - місцевий центр) Тетяною Жалобною проведено інформаційну зустріч з головою та членами громадської організації «Золотоніська спілка учасників АТО та волонтерів» з питань соціального та правового захисту учасників АТО.

Детальніше...

Семінар у Маньківській районній організації ветеранів

Деталі

07.06.201807.06.2018 фахівцями Маньківського бюро правової допомоги проведено семінар для членів Маньківської районної організації ветеранів.

Метою проведення семінару стали питання, які цікавлять членів організації, а саме, питання щодо укладання договору довічного утримання та відмінність між договором оренди землі та договором про право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (договором емфітевзису) .

Детальніше...

Завершено Х конкурс з відбору адвокатів

Деталі

 

12 червня 2018 року завершився Х конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Систему БВПД Черкаської області поповнило ще 11 осіб. Загальна кількість, що підписали контракт і активно працюють складає 112. На сьогодні, пройшли конкурсні випробування і внесені до обласного реєстру БВПД - 156 адвокатів.

Детальніше...

Дистанційний пункт на базі приймальні народного депутата продовжує працювати

Деталі

zol-dyst-pntВ рамках Меморандуму про співпрацю між громадською приймальнею народного депутата України Владислава Голуба (далі – приймальня) та Золотоніським  місцевим  центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – місцевий центр)  щомісяця або за потреби на базі приймальні здійснює свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

06 червня вчергове фахівці місцевого центру Олег Костогриз та Тетяна Жалобна  надавали безоплатну правову допомогу жителям сіл Золотоніського району та міста Золотоноша.

Детальніше...

   
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua