Внутрішньо переміщені особи: потреби та шляхи вирішення правових проблем

Деталі

smilazopa108 серпня 2018 року у приміщенні Кам’янського бюро правової допомоги було організовано та проведено захід щодо проблем внутрішньо переміщених осіб та шляхів їх подолання.

Участь у заході взяли директор Смілянського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Євген Савчук, головний спеціаліст Кам’янського бюро правової допомоги Дмитро Зайцев, представник Вінницької правозахисної групи адвокат Валентина Ткач, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники районного Управління соціального захисту населення Кам’янської РДА, а також внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку у Смілянському районному управлінні соціального захисту населення.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю з територіальним центром соціального обслуговування

Деталі

zopav8 серпня 2018 року між Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району підписано меморандум про співпрацю. 

Детальніше...

Статистична інформація щодо виданих доручень у липні 2018 року

Деталі

statistyka

 

 

 

Переглянути статистичні дані...

Олексій Бонюк: Досвід Канади в оцінюванні ефективності надання правової допомоги є дуже важливим для України

Деталі

Українська делегація представників Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги на чолі з міністром Павлом Петренком відвідала з робочим візитом Канаду, аби вивчити кращі практики та досвід управління системою правової допомоги.

Детальніше...

Протидія торгівлі людьми та ризики нелегального працевлаштування

Деталі

zolotpppТоргівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти.

На сьогодні у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. З метою консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища, щорічно 30 липня відзначається  Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

Детальніше...

   
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua