Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб

Деталі

22 березня 2017 року фахівцями Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участі представників управління праці та соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації (УПСЗН) проведено семінар, присвячений наданню правової допомоги та соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...

Профілактика правопорушень серед учнівської молоді

Деталі

Сьогодні надто актуальною постає проблема зростання правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень – це сукупність заходів, спрямованих на нейтралізацію причин та умов правопорушень і злочинності. Складовими цієї важливої справи є формування у підлітків правильних потреб та інтересів, підвищення їх правосвідомості. Саме з цією метою 23 березня 2017 року для учнів Державного навчального закладу “Золотоніський професійний ліцей” проведено інформаційну годину. Ініціаторами заходу стали Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Служба у справах дітей, молоді та спорту виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

Детальніше...

Позитивний досвід відділу представництва Черкаського місцевого центру

Деталі

05 січня 2017 року до місцевого центру звернулася гр. С. з метою отримання адвоката за рахунок держави для представлення її інтересів в суді. Після перевірки доходів громадянки за останні шість місяців, виявилось, що вона належить до категорії осіб, дохід якої не перевищує двох прожиткових мінімумів, відтак, має право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Співпраця задля якісного надання правової допомоги

Деталі

17 березня 2017 року з метою залучення партнерів та напрацювання нових підходів до надання безоплатної правової допомоги, фахівці Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели робочі зустрічі з головою Золотоніської районної державної адміністрації - Олександром Лісовим та начальником Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, полковником поліції - Олександром Охріменком.

Детальніше...

Прийнято Програму безоплатної правової допомоги населенню Канівського району на 2017 – 2018 роки

Деталі

15 березня 2017 року на розгляд 12 чергової сесії Канівської районної ради VII скликання було винесено проект Програми безоплатної правової допомоги населенню Канівського району на 2017 – 2018 роки

Детальніше...

   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua