Відбулося засідання керівної ради

Деталі

23 червня відбулося чергове засідання керівної ради директорів регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області.

Детальніше...

Робочі зустрічі у Каневі

Деталі

21 червня 2016 року спеціалісти Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Олег Костогриз, Тетяна Костогриз та Владислав Круть в м. Канів, в рамках розширення партнерських відносин та популяризації системи безоплатної правової допомоги, провели робочі зустрічі з директором Канівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Валентиною Яворською, директором Канівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді — Катериною Макаревич та директором Канівської міської бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка - Оленою Ладутько та працівниками бібліотеки.

 

Детальніше...

Жителі Черкаського району можуть отримати безкоштовну правову консультацію через скайп

Деталі

Отримати правову консультацію тепер можна на відстані. Завдяки співпраці із Черкаським районним організаційно-методичним центром бібліотечної та краєзнавчої роботи, бібліотеки Черкаського району, які мають доступ до інтернету, можуть зв'язуватись із Черкаський місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги через скайп.

Детальніше...

Завдяки адвокату потерпілому вдалося поновити кримінальне провадження

Деталі

Адвокат Костянтин Малашевський за дорученням Черкаського місцевого центру звернувся до суду зі скаргою в інтересах клієнта центру гр. Ж на постанову слідчого про закриття кримінального провадження.

Свою скаргу адвокат мотивував тим, що слідчим СВ Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області винесено постанову про закриття кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. І ст. 125 КК України у зв'язку з відсутністю в діянні ознак кримінального правопорушення.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   

Адвокатам  

Акти надання безоплатної вторинної правової допомоги

Основний перелік документів при поданні адвокатами звітів відповідно до стадій кримінального провадження

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом


Наказ № 386/5
Постанова № 465


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Бланк відривних корінців

Додатково стандарти якості БВПД ...

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua