den-nezal-ukrainy

Шановні колеги!

 Вже 25-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! Ця визначна подія навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення, втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.

 Святкуючи цей ювілей, бажаю Вам взаєморозуміння, злагоди та успіхів у справах, нехай кожен день Вашого життя буде наповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками, а ваша плідна праця стане надійною запорукою щасливого майбутнього нашої Держави та кожного з нас.

Віктор Левицький,
директор РЦ з надання БВПД
у Черкаській області

Робота Канівського бюро правової допомоги

Деталі

18 серпня 2016 року працівники Канівського бюро правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — Олена Васильченко та Ірина Танана провели вуличне інформування місцевих жителів та розповсюдили інформаційні буклети на тему: «Бюро правової допомоги: переваги та нові можливості» з контактними даними Канівського бюро правової допомоги та Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Робочі зустрічі у смт. Драбів

Деталі

18 серпня 2016 року працівники Драбівського бюро правової допомоги Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Яна Жук та Володимир Носенко разом з начальником Драбівського відділення поліції ГУНП в Черкаській області, майором поліції – Кулінським Андрієм Вікторовичем взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Безоплатна правова допомога населенню».

Детальніше...

В Умані обмінювались досвідом з надання БПД

Деталі

19 серпня 2016 року на базі Уманського місцевого центру з надання БВПД проведено робочу зустріч на тему: "Обмін досвідом місцевих центрів з надання БВПД для виявлення кращих практик та їх подальшого використання". Учасниками робочої зустрічі були працівники Регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області, Золотоніського, Смілянського, Уманського та Черкаського місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

Проведено конференцію на тему "Презентація відкриття Канівського бюро правової допомоги".

Деталі

17 серпня 2016 року працівники Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Брус, Тетяна Костогриз, Тетяна Жалобна та Ігор Вовк, з метою налагодження співпраці новопризначених працівників Канівського бюро правової допомоги з органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, громадськими організаціями, на базі сесійної зали Канівської районної державної адміністрації провели конференцію на тему "Презентація відкриття Канівського бюро правової допомоги".

Детальніше...

   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   

Адвокатам  

Акти надання безоплатної вторинної правової допомоги

Основний перелік документів при поданні адвокатами звітів відповідно до стадій кримінального провадження

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом


Наказ № 386/5
Постанова № 465


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Бланк відривних корінців

Додатково стандарти якості БВПД ...

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua