Заходи з учнівською молоддю в рамках Тижня права

Деталі

МЦ  заходи 514 грудня 2018 року з метою підвищення правової грамотності та правової культури учнівської молоді, формування правових знань, умінь, навичок, почуття поваги до права, закону і тих соціальних цінностей, які охороняються і регулюються правом та в рамках Всеукраїнського тижня права фахівцями Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено правовий урок на тему «Право на працю. Праця неповнолітніх: права, гарантії та обмеження» для учнів Державного навчального закладу «Золотоніський професійний ліцей».

Детальніше...

«Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Відповідальність батьків»: правова година для школярів

Деталі

Чорнобаївське БПД  214 грудня 2018 року з нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права керівником Чорнобаївського бюро правової допомоги Інною Копійкою спільно з представниками Чорнобаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області проведено правову годину на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Відповідальність батьків».

Детальніше...

Виховна робота з засудженими в рамках Всеукраїнського тижня права

Деталі

Драбівське БПД  пробація214 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Драбівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» фахівцями Драбівського бюро правової допомоги проведено семінар для осіб, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі на тему «Реалізація та захист прав людини».

Детальніше...

Інформування населення щодо умов та особливостей дострокового виходу на пенсію

Деталі

Драбівське БПД  ПФУ14 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Драбівського відділу обслуговування громадян фахівцями Драбівського бюро правової допомоги проведено робочу зустріч з працівниками відділу стосовно виходу на пенсію матерів, які доглядають за дитиною-інвалідом.

Детальніше...

Правоосвітні заходи Канівського бюро в межах проведення Всеукраїнського тижня права

Деталі

Канівське БПД  заходи213 грудня 2018 року фахівцями Канівського бюро правової допомоги проведено відкритий урок Канівської загальноосвітньої школи №3 з учнями 9-го класу з метою обговорення поняття суспільного порядку та дисципліни як одного з основних та пріоритетних завдань для забезпечення дисципліни та законності у суспільних відносинах.

Детальніше...

   
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua