Статистична інформація щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Надання БВПД у кримінальному провадженні.

За час діяльності (з 01.01.2013) Регіональним центром з надання БВПД у Черкаській області видано 8372 доручень адвокатам у кримінальному провадженні (у 2017 році - 1315),

Детальніше...

Правопросвітництво фахівців Чорнобаївського бюро правової допомоги

Деталі

Сьогодні багато питань виникає про те, які пільги надаються учасникам АТО. У державному законодавстві часто вводяться зміни, що стосуються цієї теми. Незважаючи на це,  можна підвести точні підсумки і сформулювати алгоритм дій, необхідний учасникам бойових дій для оформлення пільг та допомог від держави. Саме про права та пільги, які гарантовані державою учасникам АТО 24 липня 2017 року розповіла керівник відділу «Чорнобаївське бюро правової допомоги» Інна Копійка на семінарі, який пройшов у приміщенні Чорнобаївського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Функціонування у системі БВПД контактних центрів

Деталі

Створення контакт-центрів системи БВПД є одним серед пріоритетних завдань Міністерства юстиції України в частині розширення для громадян точок доступу до безоплатної правової допомоги.

Метою утворення та функціонування контактного центру є надання правової інформації, правових консультацій та роз’яснень будь-якій людині, яка звернеться по допомогу на «гарячу» телефонну лінію системи безоплатної правової допомоги в Україні 0-800-213-103.

Детальніше...

Інформаційні буклети з соціально-правових питань

Деталі

За підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» вийшла друком серія з 12 видів буклетів, теми яких визначені на основі аналізу звернень за наданням безоплатної правової допомоги та є відображенням реальних правових потреб жителів територіальних громад.

Детальніше...

До уваги адвокатів

Деталі

Звертаємо вашу увагу, що в зв’язку із введенням указом Президента 15 травня 2017 року № 133/2017 у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" наш сервіс електронної пошти не приймає та не відсилає поштові повідомлення адресатам, які використовують поштові скриньки на російських сервісах. До їх переліку належать домени @mail.ru, @inbox.ru, @bk.ru, @list.ru  @yandex.ru та інші.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua