Драбівське бюро правової допомоги разом з посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Черкаській області провели прийом громадян

Деталі

Відповідно до Плану заходів активізації надання безоплатної первинної правової допомоги та графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Черкаській області консультування в бюро правової допомоги Черкаської області на IV квартал, 11 жовтня 2016 року начальником Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Тетяною Купріною та в.о. начальника Драбівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Ніною Дзеціною спільно з головним спеціалістом Драбівського бюро правової допомоги Володимиром Носенком здійснено прийом громадян у приміщенні бюро та надано правові консультації згідно чинного законодавства.

Детальніше...

В Уманському університеті проведено лекцію з права

Деталі

12 жовтня 2016 року працівники Уманського місцевого центру з надання БВПД провели робочу зустріч із колективом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час робочої зустрічі обговорювались питання тісної співпраці та організації спільних заходів, а саме: проведення тренінгів, лекцій, семінарів.

Детальніше...

У Чорнобаї проведено правоосвітні заходи приурочені до Дня юриста

Деталі

Працівниками Чорнобаївського бюро правової допомоги Золотоніського МЦ з надання БВПД проведено ряд правоосвітніх заходів у навчальних закладах району, з нагоди проведення Тижня права, приурочених до Дня юриста.

Детальніше...

Проведення спільного прийому громадян на базі Канівського бюро правової допомоги

Деталі

На виконання пункту 8 Плану заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги та відповідно до графіку проведення посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Черкаській області консультування в бюро правової допомоги Черкаської області на ІV квартал, 12 жовтня 2016 року на базі Канівського бюро правової допомоги, спеціалістом бюро Іриною Тананою спільно з начальником Канівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Світланою Матвійчук та начальником Канівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Наталією Гресь проведено прийом громадян та надано правові консультації мешканцям міста Канева та Канівського району.

Детальніше...

В Умані провели робочу зустріч

Деталі

07 жовтня 2016 року в Уманському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч із працівниками Христинівського, Монастирищенського, Маньківського, Жашківського, Катеринопільського, Тальнівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   

Адвокатам  

Акти надання безоплатної вторинної правової допомоги

Основний перелік документів при поданні адвокатами звітів відповідно до стадій кримінального провадження

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом


Наказ № 386/5
Постанова № 465


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Бланк відривних корінців

Додатково стандарти якості БВПД ...

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua