До уваги адвокатів

Деталі

Звертаємо вашу увагу, що в зв’язку із введенням указом Президента 15 травня 2017 року № 133/2017 у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" наш сервіс електронної пошти не приймає та не відсилає поштові повідомлення адресатам, які використовують поштові скриньки на російських сервісах. До їх переліку належать домени @mail.ru, @inbox.ru, @bk.ru, @list.ru  @yandex.ru та інші.

Детальніше...

Робоча нарада з працівниками місцевих центрів

Деталі

Сьогодні, 25 травня, у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області відбулась робоча нарада з працівниками місцевих центрів на яких покладено обов’язки з перевірки актів надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до них.

Детальніше...

Працівники Золотоніського МЦ провели ряд правопросвітніх заходів

Деталі

Сучасне суспільство складне і багатогранне. Воно вимагає від кожної людини виконання ряду правил, без яких неможливо нормально жити і розвиватися серед інших людей. Виконання цих правил дозволяє особистості знайти себе в цьому світі, розвиватися, забезпечити собі гідне життя.

Детальніше...

Інформаційні заходи в Золотоніській загальноосвітній школі № 5

Деталі

Дискримінація — будь-яка відмінність, виключення, обмеження або перевага, що заперечує, або зменшує рівне здійснення прав. Це поняття охоплює виключення або обмеження можливостей для членів певної групи відносно можливостей інших груп. Дискримінація існувала завжди в тій чи іншій формі. Нажаль, досить часто ми приймаємо окремі прояви дискримінації як щось нормальне і звичне, не розуміючи, що порушуємо цим права іншої людини чи завдаємо їй шкоди.

Детальніше...

Скажімо “Ні” домашньому насильству!

Деталі

Саме під таким гаслом 17 травня 2017 року пройшов семінар на базі Золотоніського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - РЦСССДМ) ініціатором якого став Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі — місцевий центр). Захід відбувся за участі представників РЦСССДМ - Ірини Дмитренко, Юлії Завадської, Анни Гайдукевич, служби у справах дітей Золотоніської районної державної адміністрації — Ірини Кикоть та сектору у справах молоді та спорту Золотоніської районної державної адміністрації — Вікторії Краснобай.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Обговорено новий порядок відбору адвокатів БПД
  2. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №24
  3. За 8 місяців Чигиринське бюро правової допомоги проконсультувало майже півтисячі жителів району
  4. Прийнято Програму безоплатної правової допомоги населенню міста Золотоноша на 2017-2018 роки
  5. Наймолодший сільський голова України Артем Кухаренко взяв участь у круглому столі в м. Хмельницькому
  6. Правовий урок з профілактики підліткової злочинності
  7. Правоосвітні заходи Канівського бюро правової допомоги
  8. У Маньківці проведено робочу зустріч з керівництвом управління соцзахисту
  9. Відкрито черговий дистанційний консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги у місті Золотоноша
  10. Представники Золотоніського МЦ взяли участь у засіданнях постійних комісій Золотоніської міської ради
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua