Майже 5,4 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу з початку 2018 року

Деталі

З 1 січня по 30 вересня 2018 року до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулось 5 349 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Усі вони отримали необхідну правову допомогу за рахунок держави – від правових консультацій до представництва інтересів у судах.

Детальніше...

Правове консультування сільського населення

Деталі

драбівське бпд  спільне консультування1З метою запобігання порушення прав громадян, гарантованих Конституцією та законодавством України у різних сферах життя, фахівцями Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Драбівського бюро правової допомоги спільно з працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області 12 жовтня 2018 року проведено консультування громадян на базі Шрамківськоїї сільської ради Драбівського району Черкаської області.

Детальніше...

Тиждень правових знань у навчальних закладах Золотоніщини

Деталі


сш 1 зупинимо булінг разом1Протягом місяця в рамках Всеукраїнського тижня правових знань, приуроченого до Дня юриста та в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг, працівниками Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено ряд правопросвітницьких заходів в освітніх закладах Золотоноші та Золотоніського району. Дітей поінформовано про суть булінгу, способи захисту від агресії та поради жертвам і свідкам цькування.

Детальніше...

Інформування захисників України про їхні права

Деталі

захисник 1Законом України гарантовано ряд пільг для осіб, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини у складі військових підрозділів, з’єднань, об’єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії у партизанських загонах і підпіллі та інших формуваннях як у воєнний, так і у мирний час. До дня захисника України в рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» протягом тижня фахівцями Черкаського місцевого центру з надання БВПД проведено ряд заходів, орієнтованих на інформування захисників України про їхні права.

Детальніше...

Правовий клуб «Стоп шкільний терор: як боротись із булінгом в Україні?»

Деталі

Кожна друга дитина зазнає знущань у школі. Більшість дітей ці факти замовчують, а вчителі дізнаються лише про 4% подібних випадків.

Булінг – здійснення тривалого фізичного або психологічного насилля, яке не має характеру самозахисту, з боку одного індивіда або цілої групи щодо іншого індивіда. 8 із 10 українських дітей стикаються із булінгом у школі.

Детальніше...

   
   
   
   
   
   

Ген справедливості

   

 

Безоплатна правова допомога

   

Ген справедливості

   
   

Адвокатам  

   
© 2014 Черкаський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua